Dhomat

Prego Lux ndodhet në qendër të qytetit, vetëm duke ecur nga tërheqjet kryesore 5 minuta nga plazhi, pyll me pisha, plazhi i grave dhe Valdanos. Hotel Prego lux ofron qasje të lehtë në pikat kryesore të interesit të qytetit dhe afër transportit publik. Ne jemi një zgjedhje e hotelit për udhëtarët e biznesit dhe të kohës së lirë. Hoteli i gjithanshëm dhe i gjërë i 17 dhomave tona, duke përfshirë apartamente studio për mysafirët kanë një atmosferë personale dhe tërheqëse dhe pajisje moderne me ballkon, Sat TV, WiFi, tualet dhe kasaforte.

Hoteli ka një restorant elegant à la carte "me zgjedhje kombëtare dhe ndërkombëtare me burime vendore të prodhimeve të freskëta.Ndihmoni Qendrën tonë të Wellness me porositë dhe trajtimet e ndryshme dhe palestër.E hotel ka një sallë për fëmijë dhe personel që do të jetë në kontakt me fëmijët për të bërë sigurohuni që fëmijët tuaj të jenë të sigurt, të kenë DVD-të e tyre të preferuar, lodra, trajtime dhe çdo gjë tjetër për t'i mbajtur ata të lumtur në sallën e fëmijëve të fëmijëve tanë.

Dhome dopio luksoze 50€ / natë

Kondicioner, TV me ekran të sheshtë , Wifi, Toalet, Balkon

Dhoma luksoze

Ky apartament me nje dhome gjumi, i vendosur ne katin e trete, mund te strehoje ne menyre te pershtatshme dy persona. Dhoma gjumi e gjërë e ndritshme me një krevat me madhësi mbretëreshë, tarracë me pamje në qytet ofron shumë dritë natyrore në brendësi të stilit. Ky apartament është i pajisur plotësisht me të gjitha nevojat për një përzierje perfekte.

2

Okupim standard

1

Dhoma

Deluxe Dhoma me katër shtretër 70€ / natë

Kondicioner, TV me ekran të sheshtë , Wifi, Toalet, Balkon

Dhoma me katër shtretër

Ky apartament me një dhomë gjumi, që ndodhet në katin e dytë, mund të strehojë në mënyrë të këndshme katër persona. Dhoma gjumi e gjërë e ndritshme me një krevat me madhësi mbretëresha, dhe një krevat divan, tarracë me pamje në qytet ofron shumë dritë natyrore në brendësi të stilit. Ky apartament është i pajisur plotësisht me të gjitha nevojat për një përzierje perfekte.

4

Okupim standard

1

Dhoma

Dhoma e trefishtë luksoze 70€ / natë

Kondicioner, TV me ekran të sheshtë , Wifi, Toalet, Balkon

Dhoma e trefishtë luksoze

Ky apartament me një dhomë gjumi, e vendosur në katin e dytë, mund të strehojë në mënyrë të këndshme tre persona. Dhoma gjumi e gjërë e ndritshme me një krevat me madhësi mbretëresha, dhe një krevat të vetme, tarracë me pamje në qytet ofron shumë dritë natyrore në brendësi të stilit. Ky apartament është i pajisur plotësisht me të gjitha nevojat për një përzierje perfekte.

3

Okupimi standard

1

Dhoma

Deluks dhomë dyshe 70€ / night

Kondicioner, TV me ekran të sheshtë , Wifi, Toalet, Balkon

Deluks dhomë dyshe

Ky apartament me nje dhome gjumi, ndodhet ne katin e dyte, mund te strehoje ne menyre te rehatshme dy persona. Dhoma gjumi e gjërë e ndritshme me një tarracë me madhësi mbretëreshë me një pamje në qytet ofron shumë dritë natyrore në brendësi të stilit. Ky apartament është i pajisur plotësisht me të gjitha nevojat për një përzierje perfekte.

2

Okupim standard

1

Dhoma